
Prokuratura Rejonowa Warszawa-Ursynów poinformowała, że prowadzi śledztwo w sprawie podrobienia w prosektorium Warszawskiego Szpitala Południowego kart zgonu 20 osób. – Jak rozumiem, jest ono na początkowym etapie, bo od miesiąca prokuratura czeka na dokumenty - mówił o śledztwie w Kanale Zero Patryk Słowik.






























