
Miałem okazję kilka dni temu zajrzeć na polską premierę Xpenga X9. Przyznaję, auto wygląda fenomenalnie, jest praktycznym, a jednocześnie nowatorskim minivanem, który może podebrać klientom wielu marek premium. A właściwie to mógłby, bo jest z tym autem poważny problem. Na tyle poważny, że mam obawy, że nawet ten event nigdy się nie zwróci polskiemu importerowi.


















